8000.00 ₺ YAZIŞARAK PARA KAZANMAK NAZİLLİ

Yayınlanma tarihi: 10/03/2020
 • Konum: NAZİLLİ, AYDIN, Türkiye

GÖRÜNTÜLÜ sohbet OPERATÖRÜ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR. BAŞVURU:0537 748 9198

EVDE İNTERNET VE BİLGİSAYARDAN OTURARAK PARA KAZANMAK İSTEYEN bayanlara HAFTALIK ÖDEME İŞ İMKANI….

kadınlar sizde görüntülü sohbet operatörü olarak evinizin rahatlığında kendi işinizin patronu olmak istermisiniz?

İnternet üzerinden çalışarak kesintisiz her hafta 1500-2000 tl arasında kazanç elde etme etmeye ne dersiniz…..

Tamamen gizlilik dâhilinde yürütülen hizmetler ile sizin sistemde çalıştığınızı kimse bilmeden kamerada sohbet ederek evinizde ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde internetten çalışabileceğiniz yüksek gelir iş fırsatı sizleri bekliyor.

Sitemizde yüz göstermeden kameralı sohbet operatörü olarak calışabilir.hediye sistemi sayesinde kazancınızı daha yukarılara çıkarabilirsiniz.

Hepimizin bildiği gibi ülkemizin genelinde çalışma hayatı içinde olan kişilerin ve ev hanımlarının huzurlu bir geçim sürdürebilmeleri için ek gelire ihtiyaçları vardır.

Bu anlamda teknik bilgi yahut kabiliyet gerektirmeyen kameralı sohbet operatörlüğü işi ile bununla birlikte vakitınızı da esir etmemiş olmuş olursunuz.

KURUMSAL sohbet sitemizde Anında kazanmaya başlayacağınız iş fırsatını GECE yada GÜNDÜZ tam zamanlı ya da part time olarak arzu ettiğiniz şekilde çalışabilirsiniz kameralı sohbet operatörlüğü işinde size ait bilgiler istenmez.

BİZ ancak maaşınızı yatırabilmak için size ait yada bir yakınınıza ait Banka hesap bilgisi alıyoruz bu hesap bilgileride muhasebe tarafından gizlenir..tamamen güvendesiniz.

Evinizde çayınızı yudumlarken, bir taraftan da ev işlerinizi yahut ailenizi ihmal etmeden para kazanabilirsiniz.

Günümüz teknolojisinden yararlanarak kendinizi tehlikeye atmadan
Sitemizde yüz gösterme mecburiyeti olmadan.18 YAŞ üstü görüntülü sohbet yapacak, yazışma beceresine sahip, düzeyli, sosyal yönü güçlü olan bayan arkadaşlar arıyoruz

SINIRSIZ İNTERNET’i ve BİLGİSAYARI olan bayanlar sitemizde çalışmak için Herhangi bir deneyim gerektirmez. gerekli Teknik anlatımı vermekteyiz..

güvenli sitemize katılmak istiyorsanız bize iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz

KAYIT VE İLETİŞİM İÇİN BAŞVURU

WHATSAPP: 0537 748 9198


ayrıntılı bilgiyi http://www.fastilan.com/ adresinden bulmanız mümkündür. Sorularınız için de günün her saati bu iletişim kaynaklarını kullanarak yanıt alabilirsiniz.


YAZIŞARAK PARA KAZANMAK YAZIŞARAK PARA KAZANMAK görüntülü sohbet operatörü 2019 YAZIŞARAK PARA KAZANMAK YAZIŞARAK PARA KAZANMAK görüntülü sohbet operatörü 2019 YAZIŞARAK PARA KAZANMAK YAZIŞARAK PARA KAZANMAK görüntülü sohbet operatörü 2019 YAZIŞARAK PARA KAZANMAK YAZIŞARAK PARA KAZANMAK görüntülü sohbet operatörü 2019 YAZIŞARAK PARA KAZANMAK YAZIŞARAK PARA KAZANMAK görüntülü sohbet operatörü 2019

Job details

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • KAMERALI SOHBET OPERATÖRÜ - GÜNLÜK 400 TL ile 600 TL arası kazanç.
  KAMERALI SOHBET OPERATÖRÜ - GÜNLÜK 400 TL ile 600 TL arası kazanç.
  görüntülü sohbet operatörü 2019 - BORNOVA (İZMİR) - 18/01/2021 9000.00 ₺

  BAYAN ÖĞRENCİLERE EV HANIMLARINA EVDEN EKİŞ EK GELİR PARA KAZANMA FIRSATI.... EVDEN EK İŞ EK GELİR ARAYAN BAYANLAR YÜKSEK KAZANÇ HAFTALIK ÖDEME İŞ FIRSATI SİZLERİ BEKLİYOR EVİNİZDEN SOHBET EDEREK ÇALIŞMANIN VERDİĞİ RAHATLIKTAN VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ... ...