9000.00 ₺ Part Time Ek Gelir Sohbet Operatoru SEYHAN

Yayınlanma tarihi: 27/01/2021
 • Konum: SEYHAN, ADANA, Türkiye

Görüntülü Sohbet Operatörü İlanı
Görüntülü sohbet operatörü sitemiz de kamera karşında üyelerle konuşarak aylık kazanç sağlayacağınız bir iştir. Görüntülü sohbet ederek sitemizden ek gelir sağlayabilir hatta direk olarak işiniz haline getirebilirsiniz. Model olmak zor bir iş değildir. Sadece bilgisayar başında oturarak ister sesli isterseniz yazışarak sohbet edebilirsiniz.

Sabit çalışma saati zorundalığınız yoktur. Dilediğiniz saatte istediğiniz zaman sitemiz de Online olabilirsiniz. İşiniz çıktığında yada ara vermek istediğiniz de sitemizde çevrimdışı olabilirsiniz. Çalışma günlerinizi ve saatlerinizi tamamen kendinizin seçtiği kısaca kendi işinizin patronuymuş gibi çalışacağınız bir iş sektörü olarak düşünebilirsiniz.

Sitemiz de yüzünüzü gösterme zorundalığınız bulunmamaktadır. Ayrıca sitemizde Modellik yaptığınız da sitemizden mailinize yada telefonunuza kesinlikle bildirim gelmez. Tamamen sizin istediğiniz üzerine girebileceğiniz bir platformdur.

Evden Sohbet Ederek Para Kazanın tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Hemen iletişime geçin, merak ettiğiniz soruları sorabilir kayıt işleminiz ve sitemizi nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Skype yada Whatsapp hattından bizimle iletişime geçin.

Görüntülü Sohbet Operatörü Kazançları?

Sitemiz de model olarak çalıştığınız süreye göre kazanç miktarınız değişir. Günlük ortalama 4 – 6 saat kadar sitemiz de sohbet ederek aylık 4000 TL ile 6000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bu miktar standart bir çalışma saati olarak düşünebilirsiniz, ne kadar çok sitemiz de vakit geçirirseniz eğer o kadar çok kazanç sağlarsınız. Ödemelerinizi haftalık olarak vereceğiniz banka hesabına yatırılır.
Sohbet Operatörü Şartları?

Şartlar:

18 Yaşınızı doldurmuş.
45 Yaşını geçmemiş.
Türkiye de yaşayan.
Türkiye banklarında hesabı bulunan yada Türkiye bankalarında hesabı bulanan bir yakının hesap bilgileri.

Yukarıdaki şartları sağlıyor iseniz ve bu işi yapabilirim diye düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde iletişim bölümünden yada bu ilana başvuru kısmından başvurabilirsiniz. Aşağıdaki Whatsapp yada Skype bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlana Başvur

Skype – Whatsapp (0537 748 9198)


Çalışma Şekli : Full Time

Job details

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Bayan Görüntülü sohbet operatörü-Günlük 400 TL ile 600 TL arası kazanç.
  Bayan Görüntülü sohbet operatörü-Günlük 400 TL ile 600 TL arası kazanç.
  part time bayan 2019 - BAYINDIR (İZMİR) - 27/01/2021 7000.00 ₺

  Kendi evinizin güvenilir ve sıcak ortamında sadece bilgisayar başında görüntülü sohbet ederek günde 400-600 tl kazanç sağlayabilirsiniz. Yüz gösterme zorunluluğu olmadan kişisel bilgilerinizin hiç birini paylaşmadan çalışma saatlerinizi kendiniz beli...

 • GÖRÜNTÜLÜ SOHBET İÇİN BAYANLAR ALINACAKTIR
  GÖRÜNTÜLÜ SOHBET İÇİN BAYANLAR ALINACAKTIR
  kamerali sohbet operatörü 2019 - ÇANKAYA (ANKARA) - 27/01/2021 8000.00 ₺

  BAYANLAR İÇİN EVİNİZİN RAHATLIĞINDA ÇALIŞMA İMKANI SUNUYORUZ. SİSTEMİMİZ MODELLERE EN RAHAT ŞEKİLDE EN ÇOK PARA KAZANDIRAN SİSTEMDİR. GENEL ODADA BEKLEMEK YOKTUR. SADECE MÜŞTERİ OLDUĞU ANDA GÖRÜŞMEYE ÇIKARSINIZ. ÇALIŞMA GÜNÜNÜ VE SAATİNİ SİZ BELİRLER...

 • GÖRÜNTÜLÜ SOHBET İÇİN BAYANLAR ALINACAKTIR
  GÖRÜNTÜLÜ SOHBET İÇİN BAYANLAR ALINACAKTIR
  sohbet operatörü 2020 - (DENİZLİ) - 27/01/2021 7000.00 ₺

  BAYANLAR İÇİN EVİNİZİN RAHATLIĞINDA ÇALIŞMA İMKANI SUNUYORUZ. SİSTEMİMİZ MODELLERE EN RAHAT ŞEKİLDE EN ÇOK PARA KAZANDIRAN SİSTEMDİR. GENEL ODADA BEKLEMEK YOKTUR. SADECE MÜŞTERİ OLDUĞU ANDA GÖRÜŞMEYE ÇIKARSINIZ. ÇALIŞMA GÜNÜNÜ VE SAATİNİ SİZ BELİRLER...