İlanı verenle iletişime geç EK İŞ İLE EK GELİR ELDE ETMEK ARTIK ÇOK KOLAY!

Yayınlanma tarihi: 22/09/2023
 • Konum: Türkiye

Bayanlar, boş zamanlarınızda para kazanmak ister misiniz? O zaman sizin için harika bir fırsatımız var! Görüntülü sohbet ederek para kazanabilirsiniz.

Haftalık iş imkanı sunan sitemizde, evinizden çalışarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. İster işsiz olun, ister evden çıkamayın, isterseniz de herhangi bir mesleğiniz olmasın, bu iş tam size göre!

Çalışma gününüzü ve saatinizi tamamen siz belirleyebilirsiniz. Sadece "bugün çalışacağım" dediğiniz günlerde çalışmanız yeterli. Üstelik ödemeleriniz haftalık olarak yapılır ve belirttiğiniz banka hesabına yatırılır. Ödeme yapılacak hesap sahibi siz olabilirsiniz ya da bir tanıdığınızın hesabına da yatırabiliriz. Önemli olan sizin hak ettiğiniz kazancın size sağlıklı bir şekilde ulaşmasıdır.

Bu işle hem evde rahatça çalışabilir, hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Artık boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanmanız çok kolay.

Siz de WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçerek bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Numaramız: 0537 748 91 98.

Unutmayın, ek iş ile ek gelir elde etmek artık çok kolay!


Çalışma Şekli : Full Time

Job details

Görüntülü Sohbet Operatörlüğü: Evde Ek Gelir İmkanı
Undefined

EK İŞ İLE EK GELİR ELDE ETMEK ARTIK ÇOK KOLAY! Sohbet Model Aranıyor. Bizimle çalışarak, ek gelir elde etmek artık çok kolay. Güvenli ve kolay bir şekilde ek gelir elde edin!

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • KAMERALI SOHBET SİTESİ MODEL ALIMI
  KAMERALI SOHBET SİTESİ MODEL ALIMI
  İş Arayanlar - - 22/09/2023 İlanı verenle iletişime geç

  Kameralı Sohbet Sitesi İçin Bayan Model Aranıyor Sohbet ederek para kazanmak ÖDEMELERİMİZ HAFTALIK-PAZARTESİ GUNLERİ!!! WHATSAPP:0537 748 91 98 ekgelir2015@outlook.com **********************************************************************************...

 • Bayan Yayıncı Aranıyor
  Bayan Yayıncı Aranıyor
  Bayan Eleman İlanları - Fethiye (Muğla) - 22/09/2023 İlanı verenle iletişime geç

  ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ ,EV HANIMLARI ,EK İŞ ARAYAN BAYANLAR ,EVDE SIKILIYORUM DİYEN BAYANLAR. SİTEMİZDE SOHBET EDEREK PARA Ödemelerinizi haftalık hesabınıza kesintisiz sorunsuz yatırıyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir hemen ev...

 • Para Kazandıran Sohbet Uygulamaları
  Para Kazandıran Sohbet Uygulamaları
  Bayanlara Ek İş - Avcılar (İstanbul) - 22/09/2023 İlanı verenle iletişime geç

  ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ ,EV HANIMLARI ,EK İŞ ARAYAN BAYANLAR ,EVDE SIKILIYORUM DİYEN BAYANLAR. SİTEMİZDE SOHBET EDEREK PARA Ödemelerinizi haftalık hesabınıza kesintisiz sorunsuz yatırıyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir hemen ev...