9000.00 ₺ Görüntülü Sohbet Operatörlüğü FETHİYE

Yayınlanma tarihi: 11/06/2020
 • Konum: FETHİYE, MUĞLA, Türkiye

Görüntülü arkadaşlık sitesinde çalışacak bayan modeller aranıyor.

AYDA 9000 TL KAZANÇ ELDE EDİN.
SKYPE: evdenpara@hotmail.com

WhatsApp Başvuru:0537 748 919 8DİKKAT

BAŞVURULAR,SADECE BAYANLAR İÇİNDİR VE SKYPE ÜZERİNDEN KAYIT OLUŞTURULACAKTIR.

CİDDİ BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR!
Üniversite öğrencileri,ev hanımları,ek gelir sağlamak isteyip, iyi bir standart içinde yaşamak isteyen tüm bayanlar; son yılların popüler mesleği olan Görüntülü Sohbet Operatörlüğünü evinizde yaparak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. PART-TİME veya FULL TİME çalışabilirsiniz.
?18-45 yaş aralığından BAYAN olmanız,
?Sohbet etmeyi seven,bakımlı,kendine güvenen biri olmanız,
?Bilgisayar,İnternet ve web kameranızın olması yeterlidir.
Kendinize Bir Şans Tanıyın

Günümüzde ev ortamında Görüntülü sohbet ederek para kazanan binlerce bayan var.Bunlardan biri de siz olabilirsiniz.İş aramayı ,kara kara düşünmeyi bir kenara bırakın ve harekete geçin.Daha önceden bu tür bir iş deneyiminiz olmamış olabilir.Bu iş,arkadaşınızla sohbet edebileceğiniz kadar kolay bir iştir.Sohbet etmeyi seviyorsanız ve ikna kabiliyetiniz varsa bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz.Öncelikle kendinize güvenin ve yardım istemekten çekinmeyiniz.Unutmayın vakit nakittir.

Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok,ancak kazanacağınız çok şey var.Ev,araba,sürekli bir gelir,iyi bir gelecek kim istemez ki. Amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok!

NASIL BİR ORTAMDA ÇALIŞACAKSINIZ?
?Kimse kişisel bilgilerinizi bilmeyecek.
?İstediğiniz İl veya yerleşim yerinden çalışabileceksiniz.Sıkıcı kuruluşları ve mesai saatlerini unutun.
?Yüzünüzü isterseniz kimseye göstermeyeceksiniz .
?Kimse tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz.
?Ödemelerinizi zamanında ve eksiksiz alacaksınız.
?Performansa dayalı sistemle, özel oda ücretinizi arttırabileceksiniz.
?Kazancınız ile ilgili tüm ayrıntıları panelinizden takip edebileceksiniz.
?Destek ekibimiz sürekli yanınızda olacak.
?En önemlisi ise,bu işi güvenilir personel yapısına sahip sistemde yapacaksınız.
Kısaca,bizimle kazanmanın tadına ve rahatlığına kavuşacaksınız.Bu sayılanların hepsini deneyerek,yaşayarak göreceksiniz.Biz, Sizden Ne İstiyoruz?

Sisteme ve kendinize günde bir kaç saat ayırmanız yeterli olacaktır.Çünkü,kazanmak istiyorsanız bir çaba sarfetmelisiniz.Bu da,sisteme dürüst olmak ve sisteme belirli bir zaman dilimini ayırmakla mümkün olacaktır.Bu çabayı göstermeyen kimse hiçbir yerde kazanamaz.Nedir Bu Sohbet Operatörlüğü ?
Son yılların oldukça popüler işlerinden birisi olan Görüntülü Sohbet Operatörlüğü, sitemiz üyeleriyle Görüntülü sohbet eden Bayan'ı ifade eder.Sohbet Operatörü, Üyelerle genel odada 1 saatte 1 TL, Özel odada 1 satte 100 TL ye kadar kazanır.Görüntülü sohbet Operatörü Kamerasını açmak zorundadır ancak yüzünü göstermek zorunda değildir.Özel oda, Sohbet Operatörünün insiyatifindedir.

Başvuru Süreci
Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde live:kameralimodel1784 adresini SKYPE hesabınıza ekleyin.İlgili personelimiz,size sistemin kurallarını tanıtır ve onaylamanızı ister.Başvurunuz kabul edildikten sonra,size bir kullanıcı adı ve şifre verilerek sisteme giriş yapmanız, sistemi tanımanız sağlanır.

Sistemimizdeki tüm veriler sizin için ayrıntılandırılmıştır. Tüm kazançlarınızı saat/dakika/saniye ve kazanılan tutar bazında görebilirsiniz.

Gizlik Prensibi
Gerek başvuru süreci gerekse bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren,gönderdiğiniz tüm formlar/ bilgiler/ iletişim/kişisel bilgileriniz asla 3ncü kişilerle paylaşılmamaktadır.Tüm bilgileriniz sitemiz Gizlilik Hükümlerine tabidir.Ayrıca sitemiz SSL sertifikalıdır.

Kameralı Sohbet Operatörü Aylık Ne kadar Kazanır?
Sitemizde online olduğu ve konuştuğu saat başına ücret alırlar.
Özel Oda Saat ücretiniz:100 TLye kadar
Genel Oda Saat Ücreti:1 TL


Ödemeler
Size ödeme yapabilmemiz için,banka ve Iban bilgilerinizi sizden isteriz.Bu bilgiler size ait olmak zorunda değildir.Ancak doğru olmak zorundadır.Önemli olan,kazancınızın size sağlıklı ulaşabilmesidir.

Ödemeler, Genel oda için her ayın 1-5 arası, Özel oda için her hafta pazartesi günüdür.

ÖDEMELERİMİZDE HERHANGİ BİR AKSAKLIK VEYA GECİKME YADA HAKEDİŞİNİZİ ERTELEME GİBİ BİR DURUM ASLA SÖZ KONUSU OLAMAZ.
*Malesef ki bazı siteler,çalışan Operatörlerin ödemelerini yapmayarak, hem Operatörlerin haklarını vermiyorlar hem de bu işi alnının akıyla yürüten Tüzel kişi/kişilerin farklı algılanmasına yol açmaktadırlar.Lüttfen tereddütte kaldığınız tüm konuları sorunuz!


Çalışma Şekli : Full Time

Job details

Undefined

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Evinde calisacak bayan modeller araniyor
  Evinde calisacak bayan modeller araniyor
  evden kamerali iş - ETİMESGUT (ANKARA) - 20/06/2020 9000.00 ₺

  Bilgisayar ve interneti aktif şekilde kullanabilen orta seviye klavye tecrübesi bulunan azimli ve sabırlı insanlarla diyaloğu ve diksiyonu iyi tercihen 18 29 yaş gurubundan yasal web sitemizde yayıncı moderatörlük yapabilecek Bayan arkadaşlar whatsap...

 • CANLI SOHBET SİTESİNE MODEL ALIMI
  CANLI SOHBET SİTESİNE MODEL ALIMI
  evden kamerali iş - KAĞITHANE (İSTANBUL) - 09/05/2020 9000.00 ₺

  GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ BAYAN: GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR. SOHBET SİTEMİZE MODEL ALIMLARI DEVAM EDİYOR. ✔ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ ✔ HAFTALIK HER PAZARTESİ ÖDEMELER. ✔ GİZLİLİK GÜVENCESİ ✔ EN YÜKSEK ÜYE POTANSİYELİ ✔ EN ÇOK KAZANDIRAN SİSTE...