15000.00 ₺ GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ İŞ BAŞVURU BEŞİKTAŞ

Yayınlanma tarihi: 06/10/2022
 • Konum: BEŞİKTAŞ, İSTANBUL, Türkiye

Boş zamanlarında internette vakit geçirmeyi seven, gücüne güvenen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kadınlar çalışıp eğlenirken para kazanabilirler.

Kişisel güvenliğin en üst düzeyde korunduğu iş imkanları ile kendi çalışma saatlerinizi belirleyerek harcamalarınız için ek gelir oluşturabilirsiniz.

Son günlerin en popüler tercihleri ​​arasında yer alan sohbet sitelerinde para kazanma imkanı, kendinizi daha iyi hissetmeniz ve ihtiyacınız olan güveni kazanmanız için bir kapı aralayabilir.

Çalışırken kimseye YÜZÜNÜ GÖSTERMEK ZORUNDA DEĞİLSİN kameranız açık olmak zorunda size doğru,gerçek olduğunuz bayan olduğunuz anlaşılacak şekilde olması yeterlidir mesala omuz hizasında,çene hizasında ayarlayabilirsniz YÜZÜNÜZ GÖRÜNMEYECEK ŞEKİLDE.


Bankalarla çalışıyor olmamız ödemelerinizin güvenlik garantisidir. Bankalarla çalışmayan evdenpara kazanma işlerine güvenmeyin.TÜRKİYE GENELİNDEN BAŞVURULARINIZ KABUL EDİLMEKTEDİRKaydınızı yaptırmak için hiç bir ücret ödemiyorsunuz.Güvenilir sitemize katılmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz


Çalışma Şekli : Serbest Çalışma (Freelance)

Job details

Undefined

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Haftalık ödeme yüksek kazançla modeller arıyoruz
  Haftalık ödeme yüksek kazançla modeller arıyoruz
  Görüntülü Sohbet Operatörü - NAZİLLİ (AYDIN) - 06/10/2022 10000.00 ₺

  Çok yüksek kazançla Sitemize modeller arıyoruz Günlük 300-500 tl ÇALIŞABİLECEĞİN İŞ YÜKSEK İŞ FIRSATI İLE HAFTADA 2500-3000 TL ARASINDA KENDİ EVİNİZDEN ÇALIŞIP rahat PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ. Ödemelerimiz haftalık bazında kesintisiz yapılmaktadır. ...