İlanı verenle iletişime geç Ek İş İlanları - Sohbet Operatörü

Yayınlanma tarihi: 22/09/2023
 • Konum: Antalya, Türkiye

Günümüzde internetin yaygınlaşması ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok farklı iş imkanı ortaya çıkmaktadır. Bu işlerden biri de kameralı sohbet operatörlüğüdür. Özellikle boş vakti olan bayanlar için ideal bir ek iş fırsatı sunan kameralı sohbet operatörlüğü, internet üzerinden yapılan görüntülü sohbetlerle para kazanma imkanı sağlamaktadır.

Canlı sohbet web sitelerinde çalışacak bayan görüntülü sohbet operatörleri aranmaktadır. Siz de boş vaktinizde para kazanmak istiyorsanız, bu iş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bilgisayarınız, web kamerasınız ve internet bağlantınızla sitemize üye olmak ve online olarak sohbet etmeye başlamaktır.

Kameralı sohbet operatörlüğü yapmak için özel bir yetenek veya tecrübe gerektirmez. Sadece genel ahlak kurallarına uygun olarak sohbet etmeniz yeterlidir. Sitemizde iki farklı oda bulunmaktadır. Genel odalarda genel ahlaka aykırı durum sergilemek yasaktır. Özel odalarda ise konuşmalar ve görüşmeler tamamen sizin kontrolünüzdedir. Bu sayede istediğiniz saatlerde çalışarak para kazanabilirsiniz.

Kameralı sohbet operatörlüğü yaparken kişisel bilgilerinizi saklamak da oldukça önemlidir. Sitemizde konuşurken yüzünüzü göstermek tamamen sizin insiyatifinizdedir. İstediğiniz taktirde gösterir, istemediğiniz taktirde gizleyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi, telefon numaranızı veya msn adresinizi vermek yasaktır. Odalar zaten tarafımızdan kontrol edilmektedir.

Kameralı sohbet operatörlüğü yaparak aylık ne kadar kazanabilirsiniz? Sitemizde online olduğunuz ve konuştuğunuz saat başına ücret alırsınız. Ödemeler en geç 7 iş günü içerisinde yapılır. Günlük 400 TL ile 600 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Özel odalarda yapacağınız görüşmelerle günlük 1000 TL ile 2000 TL arası kazanç sağlayabilirsiniz. Kazancınız tamamen sizin insiyatifinizdedir.

Kameralı sohbet operatörlüğü yapmak için sadece bir Skype hesabına ihtiyacınız var. Sitemize üye olduktan sonra Skype adresinizi eklemeniz gerekmektedir. Bu sayede sitemizle ilgili bilgi ve dokumanları size gönderebiliriz. Çalışma prosedürleri ve kuralları hakkında detaylı bilgiyi yetkili arkadaşlarımız size iletecektir.

Ödemeler 500 TL alt limitine ulaştığınızda size banka havalesi veya cepbank yoluyla haftalık olarak Pazartesi günleri gönderilecektir. Aylarca beklemenize gerek yoktur.

Siz de ek gelir elde etmek için kameralı sohbet operatörlüğü yapabilirsiniz. Boş vaktinizi değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız, hemen sitemize üye olun ve çalışmaya başlayın.

Skype : ekgelir2015
WhatsApp : 0537 748 9198


Çalışma Şekli : Part Time ve Ek İş

Job details

Ek İş İlanları - Sohbet Operatörü
Part time

Ek İş İlanları - Sohbet Operatörü

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • ## GÖRÜNTÜLÜ SOHBET İŞ İLANI BAYANLARA
  ## GÖRÜNTÜLÜ SOHBET İŞ İLANI BAYANLARA
  Ek İş - Ek Gelir - BEŞİKTAŞ (İSTANBUL) - 22/09/2023 13000.00 ₺

  Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermısınız? Boş vakti olan Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermisiniz BUYRUN Günümüzün teknolojisinin yaratmış olduğu webcam ile görüşme (birebir:) artık internette sınır tanımıyor.B...

 • Webcam Chat Modelleri Aranıyor
  Webcam Chat Modelleri Aranıyor
  Ek İş - Ek Gelir - BAYRAMPAŞA - 22/09/2023 30.00 ₺

  :: TÜRK Webcam Chat Modelleri Aranıyor :: LÜTFEN SAYFAYI SONUNA KADAR OKUYUP KARAR VERİN !!! Part-time iş arayan bayan öğrenciler, evde oturmaktan sıkılmış tam gün iş arayan bayanlar, yıldız olma kapasitesi olduğunu düşünen model adayları yada uzun s...

 • GÖRÜNTÜLÜ SOHBET BAŞVURU
  GÖRÜNTÜLÜ SOHBET BAŞVURU
  Ek İş - Ek Gelir - TORBALI (İZMİR) - 22/09/2023 İlanı verenle iletişime geç

  ➤ BAYAN: Görüntülü Sohbet Operatörü Aranıyor. Sohbet sitemize model alımları devam ediyor. ✔ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ ✔ HAFTALIK HER PAZARTESİ ÖDEMELER. ✔ GİZLİLİK GÜVENCESİ ✔ EN YÜKSEK ÜYE POTANSİYELİ ✔ EN ÇOK KAZANDIRAN SİSTEM ▶ İLETİŞİM ADRESLERİ: W...