İlanı verenle iletişime geç Bayan Görüntülü Sohbet Operatörü Aranıyor

Yayınlanma tarihi: 12/02/2020
 • Konum: DÜZCE, Türkiye

Boş vakitlerini sohbet ederek kazançlı bir şekilde değerlendirmek isteyen kızlara ilgi çekici bir teklifimiz var. sohbet sitemize sohbet operatörü bayanlar arıyoruz ve yüksek kazançlar elde edeceğinizi güvence ediyoruz. Gelişen teknolojinin fırsatlarından sizler de yararlanmak istiyorsanız sizleri aramıza bekliyoruz.

Kendi İşinizin Patronu Olma Fırsatı

Sitemizde görüntülü sohbet operatörlüğü yaparak vakitınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ev kadınları, öğrenciler yahut iş hayatından arta kalan zamanda ek iş yapmak isteyen bütün kızlar sitemize üye olabilirler. Günümüzde son aşama popüler olan sohbet operatörlüğü işini yaparken kendi işinizin patronu olabileceksiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilecek ve sohbet ettiğiniz kadar ücret alabileceksiniz.

Para Kazanmanın En Kolay Yolu

Görüntülü sohbet sitesine model alınmaktadır ve güvenli bir iş fırsatı sunulmaktadır. İnternet sitelerinde sohbet ederek zaman harcamak yerine, vaktinizi paraya çevirmeye ne dersiniz? Sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. tüm kızlara para kazanma fırsatı sunulan sitemizde rahat yoldan gelir elde edebilirsiniz.

Kendi evinizde veya dilediğiniz her yerde çayınızı yudumlarken para kazanabilirsiniz. En kazançlı ödeme sistemini sunan sitemize üye olarak, sizlerde değerli ekip arkadaşlarımızdan biri olabilirsiniz. Ödemeler düzenli olarak yapıldığı için güven problemi asla yaşanmamaktadır. kızlara cazip bir iş fırsatı sunan sitemizde sizlerde görüntülü sohbet operatörü olmak istiyorsanız hemen üye olarak çalışmaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz. sohbet etmeyi seven biriyseniz, sohbet ettiğiniz vakit kadar para kazanırsınız.


Çalışma Şekli : Part Time

Job details

İlanı verenle iletişime geç Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Görüntülü Sohbet Operatörü İlanı
  Görüntülü Sohbet Operatörü İlanı
  Evden Para - (KIRIKKALE) - 22/01/2020 9000.00 ₺

  Görüntülü sohbet operatörü sitemiz de kamera karşında üyelerle konuşarak aylık kazanç sağlayacağınız bir iştir. Görüntülü sohbet ederek sitemizden ek gelir sağlayabilir hatta direk olarak işiniz haline getirebilirsiniz. Model olmak zor bir iş değildi...

 • Bayan Ogrencilere Part Time İş İlanları
  Bayan Ogrencilere Part Time İş İlanları
  Evden Para - ÇORLU (TEKİRDAĞ) - 20/12/2019 8000.00 ₺

  Bayan Ogrencilere Part Time İş İlanları İnternet Üzerinden Çalışacak bayan (GÜNLÜK 100 TL),İnternet Üzerinden bayan Ögrencilere İş İmkanı, Ödemeler Haftalık.Yaş sınırımız 18-35 arasıdır.Saatte 32 tl Günlük 3 saat 100 tl, evinden ve bilgisayarından ça...