9000.00 ₺ Görüntülü Sohbet Operatörü İlanı

Yayınlanma tarihi: 16/05/2020
 • Konum: KIRIKKALE, Türkiye

Görüntülü sohbet operatörü sitemiz de kamera karşında üyelerle konuşarak aylık kazanç sağlayacağınız bir iştir. Görüntülü sohbet ederek sitemizden ek gelir sağlayabilir hatta direk olarak işiniz haline getirebilirsiniz. Model olmak zor bir iş değildir. Sadece bilgisayar başında oturarak ister sesli isterseniz yazışarak sohbet edebilirsiniz.

Sabit çalışma saati zorundalığınız yoktur. Dilediğiniz saatte istediğiniz zaman sitemiz de Online olabilirsiniz. İşiniz çıktığında yada ara vermek istediğiniz de sitemizde çevrimdışı olabilirsiniz. Çalışma günlerinizi ve saatlerinizi tamamen kendinizin seçtiği kısaca kendi işinizin patronuymuş gibi çalışacağınız bir iş sektörü olarak düşünebilirsiniz.

Sitemiz de yüzünüzü gösterme zorundalığınız bulunmamaktadır. Ayrıca sitemizde Modellik yaptığınız da sitemizden mailinize yada telefonunuza kesinlikle bildirim gelmez. Tamamen sizin istediğiniz üzerine girebileceğiniz bir platformdur.

Evden Sohbet Ederek Para Kazanın tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Hemen iletişime geçin, merak ettiğiniz soruları sorabilir kayıt işleminiz ve sitemizi nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Skype yada Whatsapp hattından bizimle iletişime geçin.

Görüntülü Sohbet Operatörü Kazançları?

Sitemiz de model olarak çalıştığınız süreye göre kazanç miktarınız değişir. Günlük ortalama 4 – 6 saat kadar sitemiz de sohbet ederek aylık 4000 TL ile 6000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bu miktar standart bir çalışma saati olarak düşünebilirsiniz, ne kadar çok sitemiz de vakit geçirirseniz eğer o kadar çok kazanç sağlarsınız. Ödemelerinizi haftalık olarak vereceğiniz banka hesabına yatırılır.
Sohbet Operatörü Şartları?

Şartlar:

18 Yaşınızı doldurmuş.
45 Yaşını geçmemiş.
Türkiye de yaşayan.
Türkiye banklarında hesabı bulunan yada Türkiye bankalarında hesabı bulanan bir yakının hesap bilgileri.

Yukarıdaki şartları sağlıyor iseniz ve bu işi yapabilirim diye düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde iletişim bölümünden yada bu ilana başvuru kısmından başvurabilirsiniz. Aşağıdaki Whatsapp yada Skype bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlana Başvur

Skype – Whatsapp (0537 748 9198)


Çalışma Şekli : Part Time ve Ek İş

Job details

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Sohbet_Operatörü_Başvuru_Ek_Gelir
  Sohbet_Operatörü_Başvuru_Ek_Gelir
  Evden Para - (ÇANKIRI) - 20/06/2020 9000.00 ₺

  PARA KAZANDIRAN SOHBET SİTELERİ GÖRÜNTÜLÜ BAYAN SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR EN COK KAZANDİRAN SİTEDE BİZİMLE KAZANİN! GORUNTULU SOHBET OPERATORU 50 TL SAATLİK KAZANÇ - HAFTALIK ÖDEME - GÖRÜNTÜLÜ SOHBET İÇİN BAYANLAR ALINACAKTIR. EVİNİZİN RAHATLIĞINDA İ...

 • Iş Arayan Bayan Eleman Ilanları
  Iş Arayan Bayan Eleman Ilanları
  Evden Para - KARTAL (İSTANBUL) - 11/06/2020 9000.00 ₺

  HAFTADA 3000 TL KAZANMAK İSTERMİSİNİZ, BAYANLAR BİLGİSAYAR, İNTERNET, WEBCAM VARSA BUYRUN. KAMERALI Sohbet operatörü nerede çalışır? Görüntülü sohbet operatörü, firmamıza ait 12 SENELİK bir web sitesinde genel ahlak kurallarına uygun olarak sohbet ed...

 • Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar
  Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar
  Evden Para - KEPEZ (ANTALYA) - 17/05/2020 9000.00 ₺

  Evden Çalışabilecek Bayanlara Yüksek Kazanç Sosyal medya sitesinde çalışacak aktif kullanıcılar ile iletişim kuracak Ev Hanımlarına Üniversiteli Bayan Öğrencilerine Evlerinden Çalışabileceği İster Ek gelir İster Full Time İş İmkanı Günde 3 - 4 saat Ç...