İlanı verenle iletişime geç Bayan Sohbet Operatörü İlanları ÇANKAYA

Yayınlanma tarihi: 05/07/2022
Güncellenme tarihi: 01/04/2022
 • Konum: ÇANKAYA, ANKARA, Türkiye

Web Cam Ve Bilgisayarı Olanlar Başvursun

Sohbet operatörü alarak çalıştırılacak kişilerimizden aranan nitelikler bayanlar sitemizden sohbet ederek para kazanmak ister misiniz? olarak evinde tam donanımlı, kasmayan, temel bilgisayar yazılım ve programlarına hızlı bir şekilde giren bilgisayar sahibi kişiler, bunun yanında kulaklıklı mikrofonu ve web cami bulunan bayan arkadaşlar hemen başvurabilirsiniz. Böylelikle evinizde oturduğunuz yerden çalışma fırsatı yakalayarak anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Çalışmalarımız boyunca sürekli olarak prim usulüyle çalışma temponuza bağlı olarak daima fiyat artışları yaşanacak ve böylece bayan sohbet operatörü aranıyor işine girdikten kısa bir süre sonra yüksek maaş alabileceksiniz.

Sohbet iş ilanları açısından hem eğlenceli hem de sıra dışı bir çalışma deneyimi yaşamak istiyorsanız sizi de bekliyoruz.

Bayan Sohbet Operatörü İlanları
e-mail contack : Skype evdenpara veya ekgelir2015@outlook.com
whatsapp : 0537 748 91 98
Gmail : ekgelir2015@gmail.com

Bayan Sohbet Operatörü İlanları,görüntülü sohbet operatörü, bayan sohbet operatörü, sohbet operatörü, para, iş arayan bayanlar,görüntülü sohbet iş ilanları,sohbet iş ilanları,sohbet iş,sohbet operatörü ilanları,görüntülü sohbet sitelerinden para,bayan sohbet operatörü ilanları


Çalışma Şekli : Full Time

Job details

Undefined

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • EK İŞ SOHBET
  EK İŞ SOHBET
  Evden Para - SANCAKTEPE (İSTANBUL) - 05/07/2022 8000.00 ₺

  Günümüzün teknolojisinin yaratmış olduğu webcam ile görüşme (birebir:) artık internette sınır tanımıyor . Bu sayede emin olun bu ve benzeri işlerden birçok kişi geçimlerini bu tür faliyette olan işlerden sağlıyorlar. Bu tür sitelerin sistemlerinde ça...