İlanı verenle iletişime geç Görüntülü Sohbet Operatörlüğü: Saatte 300 TL Kazanma Fırsatı

Yayınlanma tarihi: 22/09/2023
 • Konum: Denizli, Türkiye

Görüntülü sohbet operatörü iş ilanı ile internet üzerinden para kazanmak mümkün hale geliyor. Türkiye'de ilk ve tek anlık ve günlük ödeme sistemi ile çalışan bu iş, evden çalışmak isteyenler için ideal bir seçenek olabilir.

İş ilanında belirtilen ücret ise oldukça cazip. Saatte 300 TL kazanma fırsatı sunan görüntülü sohbet operatörlüğü, düzenli çalışanlar için iyi bir gelir kaynağı olabilir. Ayrıca anlık ödeme sistemi sayesinde kazanılan ücretler hemen hesaba yatırılıyor, böylece ödemelerle ilgili bir sıkıntı yaşanmıyor.

Görüntülü sohbet operatörlüğü işi, özellikle evde çalışmak isteyenler için ideal bir seçenek olabilir. İnternet bağlantısı olan herkes bu işi yapabilir. İş ilanında belirtilen şartlar arasında ise 18 yaşından büyük olmak, diksiyonu düzgün olmak, sabırlı ve anlayışlı olmak gibi özellikler yer alıyor.

Görüntülü sohbet operatörlüğü iş ilanı, evden çalışmak isteyenler için iyi bir fırsat sunuyor. Anlık ödeme sistemi sayesinde kazanılan ücretler hemen hesaba yatırılıyor ve düzenli çalışanlar için iyi bir gelir kaynağı olabiliyor. İnternet bağlantısı olan herkesin yapabileceği bu işte, sabırlı ve anlayışlı olmak da önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.


Çalışma Şekli : Part Time ve Ek İş

Job details

Görüntülü Sohbet Operatörlüğü Saatte 300 TL Kazanma Fırsatı
Part time

Görüntülü Sohbet Operatörlüğü Saatte 300 TL Kazanma Fırsatı

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Görüntülü Sohbet İş İlanları
  Görüntülü Sohbet İş İlanları
  İş Arayan Bayanlar - (AYDIN) - 22/09/2023 35000.00 ₺

  BAYANLARA EVDEN KAZANÇ İMKANI Görüntülü Sohbet Sitemize evinden kamera karşısında çalışıcak evinde internet ve kamerası mevcut bayan webcam sohbet operatörleri alınıcaktır, Kendine ve Fizigine Güvenen Ek İş ve Full Time Olarak Çalışabilicek Bayanları...

 • Acil Kameralı Sohbet OPERATÖRÜ
  Acil Kameralı Sohbet OPERATÖRÜ
  İş Arayan Bayanlar - (TEKİRDAĞ) - 22/09/2023 İlanı verenle iletişime geç

  ACİL GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ BAYANLAR ALINACAKTIR. KURUMSAL FİRMAMIZA BAĞLI SOHBET SİSTEMİMİZDE EN YÜKSEK KAZANÇ GARANTİSİYLE ÇALIŞABİLİRSİNİZ. Görüntülü Sohbet Operatörü olarak çalışmak isteyen; TÜRKİYE’nin Her Yerinden; Ev hanımı , öğrenci ya da...

 • Görüntülü Sohbet Sitesinde Çalışmak
  Görüntülü Sohbet Sitesinde Çalışmak
  İş Arayan Bayanlar - (Bursa) - 22/09/2023 İlanı verenle iletişime geç

  KADIN GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ Moderatör İş İlanı. İstediğiniz kadar konuşabileceğiniz, istediğiniz kadar para kazanabileceğiniz, kendinize ek gelir elde edebileceğiniz, boş zamanınızı gelire çevirebileceğiniz, güvenle ve rahatça çalışabileceğiniz ...