İlanı verenle iletişime geç Üniversite Öğrencilerine Evde ek iş BAYRAMPAŞA

Yayınlanma tarihi: 10/04/2020
 • Konum: BAYRAMPAŞA, İSTANBUL, Türkiye

Günümüzde hayat şartlarının zorlaşması ile birlikte pek çok gencimiz maddi imkansızlıklar içerisinde kalmaktadır. Bu durumdan en çok etkilenenleri ise öğrencilerimizdir. Aile tarafından gönderilen paranın ve bursların yetmemesi ile birlikte birçok öğrenci maddi imkansızlıklar sonucu hem eğitimini sürdürmek, hem de geçimini sağlayacak ek iş fırsatları arayışı içerisine girer. Öğrenciler bu şekilde hem hayatın sorumlulukları altında büyük bir tecrübeye hem eğitimlerini devam ettirmeye hem de geçimini sağlayacak paraya ulaşmaktadır.

Üniversite öğrencileri eğitim dönemleri boyunca gelir getirecek ek iş fırsatı aramaktadır. Bu durum neredeyse her üniversite öğrencisinin öğrenimi boyunca yaşayacağı bir tecrübedir. Öğrenciler eğitim dönemlerinde kendi yetenek ve becerilerini kullanarak rahatça gelir sağlayabileceği ek iş imkanları ile çalışarak kendi ayakları üstünde durmayı öğrenirler. Sizlerde kendi yetenek ve becerinize güveniyorsanız önereceğimiz iş fikirlerini deneyerek eğitim hayatınız boyunca geçiminizi sağlayacak güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Bu yazımızda öğrencilerin yapabileceği ek iş fırsatlarından bahsedeceğiz.

Ne iş yapacağız?

Yapacağınız iş çok basit. Kendi evinizde kimseye bağlı olmadan kendi bilgisayarınız ve kameranızla ek gelir sahibi olma imkanı sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece bize başvurup sistemimizden size hesap açtırmanız. Sizlere kullanıcı adı ve şifre oluşturuyoruz sonrasında size özel bir odanız oluyor bu odanın kontrolü tamamen sizin elinizdedir.

İstediğiniz üyeyle sohbet edebiliyorsunuz istedğiniz üyeyle özel oda diye tabir ettiğimiz odada birebir sohbet etme imkanınız da var. Burda yüz açma zorunluluğu yoktur. İsterseniz bilgisayarınızın sesinide kapatabilirsiniz bu sizin sistemde nasıl çalışmak istediğinize bağlı. Yüz açma zorunluluğu yoktur evinizde kendi belirlediğiniz saatlerde çalışabilirsiniz. Sistemde nekdar vakit geçirirseniz kazancınız bir okadar fazla olacaktır. Haftlık çalışma saatinize bağlı olarak 500tl ile 3000tl arasında kazanabilirsiniz.


Çalışma Şekli : Serbest Çalışma (Freelance)

Job details

İlanı verenle iletişime geç Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Bayan is ilanlari cekmekoy
  Bayan is ilanlari cekmekoy
  SOHBET İLANLARI - ÇEKMEKÖY (İSTANBUL) - 10/04/2020 İlanı verenle iletişime geç

  bayan ÖĞRENCİLERE EV HANIMLARINA EVDEN EKİŞ EK GELİR PARA KAZANMA FIRSATI…. EVDEN EK İŞ EK GELİR ARAYAN bayanlar YÜKSEK KAZANÇ HAFTALIK ÖDEME İŞ FIRSATI SİZLERİ BEKLİYOR EVİNİZDEN sohbet EDEREK ÇALIŞMANIN VERDİĞİ RAHATLIKTAN VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ Türki...

 • SOHBET SİTELERİNDEN PARA KAZANMA
  SOHBET SİTELERİNDEN PARA KAZANMA
  SOHBET İLANLARI - (ANKARA) - 07/01/2020 7000.00 ₺

  GÜNDE 3-5 SAAT ÇALIŞARAK AYDA 9.000 TL KAZANMAK İSTERMİSİNİZ. NASIL MI ÇOK BASİTBİLGİSAYAR ,İNTERNET ,WEBCAM VARSA BUYRUN!!! KAMERALI Sohbet operatörü nerede çalışır? Görüntülü sohbet operatörü, firmamıza ait bir websitesinde (arkadaşlık) genel ahlak...