İlanı verenle iletişime geç Üniversite Öğrencilerine Evde ek iş BAYRAMPAŞA

Yayınlanma tarihi: 17/01/2021
 • Konum: BAYRAMPAŞA, İSTANBUL, Türkiye

Günümüzde hayat şartlarının zorlaşması ile birlikte pek çok gencimiz maddi imkansızlıklar içerisinde kalmaktadır. Bu durumdan en çok etkilenenleri ise öğrencilerimizdir. Aile tarafından gönderilen paranın ve bursların yetmemesi ile birlikte birçok öğrenci maddi imkansızlıklar sonucu hem eğitimini sürdürmek, hem de geçimini sağlayacak ek iş fırsatları arayışı içerisine girer. Öğrenciler bu şekilde hem hayatın sorumlulukları altında büyük bir tecrübeye hem eğitimlerini devam ettirmeye hem de geçimini sağlayacak paraya ulaşmaktadır.

Üniversite öğrencileri eğitim dönemleri boyunca gelir getirecek ek iş fırsatı aramaktadır. Bu durum neredeyse her üniversite öğrencisinin öğrenimi boyunca yaşayacağı bir tecrübedir. Öğrenciler eğitim dönemlerinde kendi yetenek ve becerilerini kullanarak rahatça gelir sağlayabileceği ek iş imkanları ile çalışarak kendi ayakları üstünde durmayı öğrenirler. Sizlerde kendi yetenek ve becerinize güveniyorsanız önereceğimiz iş fikirlerini deneyerek eğitim hayatınız boyunca geçiminizi sağlayacak güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Bu yazımızda öğrencilerin yapabileceği ek iş fırsatlarından bahsedeceğiz.

Ne iş yapacağız?

Yapacağınız iş çok basit. Kendi evinizde kimseye bağlı olmadan kendi bilgisayarınız ve kameranızla ek gelir sahibi olma imkanı sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece bize başvurup sistemimizden size hesap açtırmanız. Sizlere kullanıcı adı ve şifre oluşturuyoruz sonrasında size özel bir odanız oluyor bu odanın kontrolü tamamen sizin elinizdedir.

İstediğiniz üyeyle sohbet edebiliyorsunuz istedğiniz üyeyle özel oda diye tabir ettiğimiz odada birebir sohbet etme imkanınız da var. Burda yüz açma zorunluluğu yoktur. İsterseniz bilgisayarınızın sesinide kapatabilirsiniz bu sizin sistemde nasıl çalışmak istediğinize bağlı. Yüz açma zorunluluğu yoktur evinizde kendi belirlediğiniz saatlerde çalışabilirsiniz. Sistemde nekdar vakit geçirirseniz kazancınız bir okadar fazla olacaktır. Haftlık çalışma saatinize bağlı olarak 500tl ile 3000tl arasında kazanabilirsiniz.


Çalışma Şekli : Serbest Çalışma (Freelance)

Job details

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Ek iş arayan bayan iş ilanları
  Ek iş arayan bayan iş ilanları
  SOHBET İLANLARI - PENDİK (İSTANBUL) - 17/01/2021 9000.00 ₺

  HAFTADA 3000 TL KAZANMAK İSTERMİSİNİZ, bayanlar BİLGİSAYAR, İNTERNET, WEBCAM var ise BUYRUN. KAMERALI sohbet operatörü nerede çalışır? görüntülü sohbet operatörü, firmamıza ait 12 SENELİK bir web sitesinde genel ahlak kurallarına uygun olarak sohbet ...

 • CANLI SOHBET Model İlanları
  CANLI SOHBET Model İlanları
  SOHBET İLANLARI - BEŞİKTAŞ (İSTANBUL) - 17/01/2021 9000.00 ₺

  GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRLÜĞÜ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR BAYANLARA EVDEN İNTERNETTEN KOLAY PARA KAZANMA İMKANI MÜKEMMEL BİR İŞ FIRSATI • HAFTADA 1500-2500 TL KAZANMAK İSTERMİSİNİZ • 11 YILLIK TECRÜBESİ VEDE ASLA ÖDEMELERDE AKSAMA OLMADAN, • HER PAZARTE...

 • Part Time// Yüksek Gelir//
  Part Time// Yüksek Gelir//
  SOHBET İLANLARI - (ÇORUM) - 20/06/2020 9000.00 ₺

  Bilgisayar ve interneti aktif şekilde kullanabilen orta seviye klavye tecrübesi bulunan azimli ve sabırlı insanlarla diyaloğu ve diksiyonu iyi tercihen 18 29 yaş gurubundan yasal web sitemizde yayıncı moderatörlük yapabilecek Bayan arkadaşlar whatsap...