9000.00 ₺ SOHBET MODEL İLANLARI

Yayınlanma tarihi: 05/07/2022
 • Konum: Türkiye

Sohbet Model ilanları
TAMAMEN YASAL VE RESMİ OLARAK HİZMET VEREN BİR AJANSTA SOHBET OPERATÖRÜ OLMAK İÇİN İLETİŞİM KURMANIZ YETERLİ.
Bayanlara kendi bilgisayarlarından sohbet ederek nakit para kazanma fırsatı! “Sohbet operatörlüğü” olarak adlandırılan bu meslek dalı gerçekte evinde boş vakti bol olan ve 18 yaşını geçmiş bütün bayanlar için son derece basit, kolay, eğlenceli ve kazançlıdır. Sahip olunması gereken sadece bir bilgisayar ve web kamerasıdır. Haftanın 5 veya 6 günü günde 5-6 saatinizi ayırabileceğinizi düşünüyorsanız haftalık rahatlıkla 500-600TL kazanabilirsiniz. Merak edilen ve en fazla sorulan soruları cevaplayarak devam edelim;

Arkadaşlık sitelerine üye olmanız için gerekli olan 18 yaşı doldurmuş olmanız, bir bilgisayar ve web kamerasına sahip olmanız gerekmekte.
Kazançlar nasıl hesaplanıyor?

Otomatik şekilde kaldığınız süreyi hesap eden sayaç özel sohbet odasında Günde 300- 400 TL kazanç kazandırıyor.
Ödemeler nasıl yapılır?

Ödemeler her hafta Pazartesi günleri 12:00-22:00 arası vermiş olacağınız banka hesabınıza, havale / eft ile gerçekleşiyor.
İsmim cismim bilinsin istemiyorsam?

Sohbet servisimiz tam olarak sanal sohbet üzerine kurulu olduğu için iletişim bilgisi verip almak yasak. Adınız ya da herhangi bir kimlik bilginiz sistemde yer almıyor, yalnızca takma adınızla sohbet ediyorsunuz.
Yüzünüzün tamamının görünmesi şart değil.
SİSTEM NASIL ÇALIŞIR : Kullanıcı Adı ve şifrenizle Sisteme giriş sağladığınızda ilk öncelikle site kuralları karşınıza çıkacak panelinizde kazançlarınızın her ayrıntısını sizinle paylaşırız. Hangi kullanıcıyla kaç dakika konuştuğunuz size saniye saniye raporlanır. Aldığınız hediyeler, toplam kazançalarınız ve hediye çeşitlerini görebileceğiniz hediyeler bölümüdür. Profil güncelle bölümü görünen adınızı değiştirebileceğiniz bölümdür. İki odamız vardır. Genel Oda ve Özel Oda. Online olmak istediğinizde Yeşil Online Ol Butonuna basarsınız, karşınıza Kameranıza İzin Ver butonuna basarsınız. .

ÖZEL ODA NEDİR ? : Bir kişiyle konuştuğunuz odadır. Asıl tarifenizin başladığı odadır. ( Günde 300- 400 TL kazanç sağlayabilirsiniz. ) (En Yüksek Saatlik Ücret Garantisi) . Özel Odaya davet geldiğinde ekrana Kabul Et Reddet Butonu çıkar. Kabul ettiğinizde Özel Odaya geçmiş olursunuz ve tarifeniz başlar. Kullanıcının ne kadar dakikası varsa o kadar Özel Odada durabilir. Dakikası bittiğinde sohbetiniz üzerinden kaç dakika görüştüyseniz tarifenize yansır. HEDİYE NEDİR ? : Kullanıcının kendi isteği ile attığı, ya da sizin talep ederek aldığınız dakikadır. Yani konuşmadan kazanılan paradır. Kullanıcı size 5TL’lik hediye de atar, 1000 TL’lik hediye de atar. Bu kullanıcı ile sizin aranızda kalan sohbete bağlıdır. Hediye almak kazançlarınızı katlar. Yalnız hediye alıp kaçmak yasaktır. Kullanıcıya hediyesi geri iade edilir.

KULLANICI ENGELLEME : İstemediğiniz bir sohbette Engelle butonuna basarak engelleyebilirsiniz. Kimse sizi istemediğiniz bir sohbete zorlayamaz

GİZLİLİK : Biliyorsunuz ki Sitemiz Görüntülü Sohbet Sitesidir. Yüz gösterme zorunluluğu yoktur. Kameranızı omuz hizasında tutarak evinizde küçük değişiklikler yaparak ortamınız tanınmasın diyorsanız bir örtüyle kamuflaj yapabilirsiniz. Dışarıda giymediğiniz bir kıyafetle Siteye girebilirsiniz, Böylelikle gizlilik içinde çalışabilirsiniz. Bilgileriniz 3.cü bir kişiyle asla paylaşılmaz.

ÖDEMELERİ NASIL ALIRIM : Ödemelerinizi herhangi bir banka hesabınıza yolluyoruz. Belirli çalıştığımız banka yok ise istediğiniz bankanın TR ile Başlayan İban : ve Ad Soyad, banka adı yeterlidir. Ödeme yapıldığında Site adı geçmez.

İSTEDİĞİM ZAMAN BIRAKABİLİR MİYİM ? Evet istediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Deneyip görmek, vazgeçmek sizin elinizde. Ancak bırakmak istediğiniz zaman bırakmak istiyorum talebinizi 1hafta önceden belirtirsiniz ve bırakma talebinizden 1 hafta sonra Kaydınız Hemen Silinir. Anlık olarak bildirimsiz bırakma durumunda kayıt silinecek ve hakkediş yatırılmayacaktır.

KAMERA AÇMAK ZORUNDAMIYIM ? Evet açmak zorundasınız. İşimiz Kameralı sohbet. Kamerayı başka bir yöne çeviremez, kamerayı boş bırakamazsınız. Kamera karşısında sabit durmanız gerekiyor. Meşgul olduğunuz zamanlarda ya da özel ihtiyaçlarınızda sistemden çıkıp, özel ihtiyaçlarınızı görüp tekrar sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Aksi durumda Uyarı Alırsınız.

YÜZ GÖSTERMEK MECBURİ Mİ ? Yüz göstermek mecburi değildir. Ancak kamera açmak mecburidir. Omuz hizasında tutarak çalışabilirsiniz. Kamerayı boş alana çeviremezsiniz. Kamera karşısında durmak zorundasınız.

ERKEK ARKADAŞIMLA YAYIN AÇABİLİR MİYİM ? Evet.

KENDİ RESMİMİ KOYMAK ZORUNDA MIYIM? Hayır. Kendi resminizi koyma mecburiyetiniz bulunmuyor. Ancak tercihe göre dilerseniz kullanabilirsiniz veya Sitede hazır resimlerden seçebilirsiniz.

RUMUZUMU DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM ? Size verilen Kullanıcı adı ile sisteme giriş yaparsınız ve sistem sizi onunla tanır. Ancak rumuzunuzu değiştirmek için (nick) destek bölümünden bildirip değiştirme talebinde bulunmanız gerekmektedir.


SİTE KURALLARI ÖZEL VEYA GENEL ODADA HERHANGİ BİR ÜYEDEN İLETİŞİM BİLGİSİ (***, TEL, SKYPE , İNSTAGRAM VB. GİBİ) ALMAK, İSTEMEK VEYA VERMEK YASAKTIR!!! SİZE İLETİŞİM BİLGİSİ VEREN KULLANICILARI ŞİKAYET ETMEKLE YÜKÜMLÜ OLDUĞUNUZU UNUTMAYINIZ. ÜYELERDEN PARA İSTEMEK, HESAP NUMARASI VERMEK VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE PARA ALINABİLECEK BİR YÖNTEMLE PARA TELEBİNDE BULUNMAK KESİNLİKLE YASAKTIR . TESBİT EDİLMESİ DURUMUNDA SORGUSUZ SUALSİZ ÜYELİĞİNİZ İPTAL EDİLİP, HAKEDİŞİNİZ YATIRILMAYACAKTIR. FARKLI SİTELERDE ONLINE OLDUĞUNU TESPİT ETTİĞİMİZ KAMERALİ ÜYELERİN ÜYELİKLERİ KAPATILIR VE HAKEDİŞLER İPTAL EDİLİR. GENEL ODADA KAMERA KARŞISINDA GENEL AHLAK KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE DURMANIZ VE O ŞEKİLDE SOHBET ETMENİZ GEREKMEKTEDİR. ( IÇ ÇAMAŞIRI, TRANSPARAN ELBİSE , GECELİK VB. KIYAFETLER GİYEMEZSİNİZ!) HEDIYE SÜRE ALMAK IÇIN ÜYELERI KANDIRMAK KESINLIKLE YASAKTIR. (ÖRNEĞIN: HEDIYE SÜRE GÖNDER, YÜZÜMÜ AÇARIM DEYIP, HEDIYE SÜREYI ALDIKDAN SONRA, BEN YÜZ AÇMIYORUM DEMEK. VEYA HEDİYE SÜRE ALIP SİTEDEN ÇIKMAK. VB.GIBI) BU ŞEKILDE ÜYEYI KANDIRDIĞINIZ TESPIT EDILDIĞINDE SIZE GÖNDERILEN HEDIYE SÜRE, SIZDEN ALINIP ÜYEYE İADE EDILIR. SİZ KAMERALI ÜYELERİMİZ, SİTE ÜYELERİNE KÜFÜR, HAKARET ETMENİZ YASAKTIR. SİZE BUNU YAPAN KİŞİ OLURSA ODANIZDAN ENGELLEYİP CANLİ DESTEKDEN BİZE BİLDİRMELİSİNİZ. KAMERALI ÜYELERİN DİĞER KAMERALI ÜYELERİN GENEL ODALARINA GİRMELERİ YASAKTIR. SİTEDE ONLİNE OLDUGUNUZ SÜRECE KESİNLİKLE KAMERA KARŞISINDA OLMALISINIZ. KAMERA KARŞISINDA OLMAYAN ÜYELERİMİZİN HESAPLARI KAPATILABİLİR. (YÜZ AÇMA ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.) KAMERA KARŞISINA ERKEK GEÇMESİ VEYA YANINIZDA BULUNMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. GENEL ODADA VEYA ÖZEL ODADAYKEN , KAMERA KARŞISINA 18 YAŞ ALTI ÇOCUK GEÇMESİ, YANINIZDA BULUNMASI KESINLIKLE YASAKTIR.

NOT: BU KURALLA UYMAYAN KAMERALI ÜYELERİMİZ SORGULANMAKSIZIN ODALARI KAPATILIR VE ÖDEMELERİ YAPILMAZ. ! Üyelik kaydı yapan ve ajansımıza katılan modeller, şirket kurallarını ve hükümlülüklerini baştan kabul etmiş sayılır. Aksi bir durumda herhangi bir hak talep edemez.

Peki nasıl başlarım?
DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN
İLETİŞİME GECİN: ➠ Skype: evdenpara
WHATSAPP : 0537 748 9198


Çalışma Şekli : Full Time

Job details

Undefined

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Asistan - Sekreter - Bayan Öğrenci
  Asistan - Sekreter - Bayan Öğrenci
  Sohbet Model ilanları - (MUĞLA) - 05/07/2022 İlanı verenle iletişime geç

  Evinizden kamera karşısında yüz göstermek zorunda kalmadan sohbet ederek para kazanabilirsiniz. Türkiye geneli tüm bayanların başvuruları alınmaktadır. 18 Yaşından büyük bilgisayar yada tablet olması yeterli. Herhangi bir tecrübeye ihtiyacınız yok. G...

 • Model /Manken
  Model /Manken
  Sohbet Model ilanları - GÜNGÖREN - 04/07/2022 İlanı verenle iletişime geç

  Full time veya part time olarak çalışabilecek, Model/Manken aranmaktadır. Aranan Nitelikler 18-28 yaş arası. Minimum 167cm- Maksimum 173cm Boy. 50 kg -55 kg arası. Deneyimli deneyimsiz kadın model adayların başvurusu değerlendirmeye alınacaktır. Foto...

 • Model /Manken
  Model /Manken
  Sohbet Model ilanları - ANADOLU (İSTANBUL) - 04/07/2022 İlanı verenle iletişime geç

  BAYAN 'Yüz Modeli'' aramaktayız. (Üniversite öğrencisi- ev hanımları için ek gelir olabilir. Çalışma ortamında sadece çekim yapacak bir bayan olacak, çekim yerini gelip görüp karar verebilirsiniz. Yer Sancaktepe- Yenidoğan) Aranan Nitelikler Deneyiml...