İlanı verenle iletişime geç Part-Time İşleri / Modellik Mankenlik

Yayınlanma tarihi: 22/01/2022
 • Konum: İSTANBUL, Türkiye

Part-Time İş; fotomodellik, fuar hostesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesi, ayak mankenliği, bayan el mankenliği gibi ilanların yayınlandığı dijital hizmet ajansıdır.Günlük nakit ödeyen iş, günlük peşin ödeyen iş ve part-time iş ilanları arıyorsanız sitemizdeki ilanları inceleyebilirsiniz. İstanbul Part-time İş İlanları. Güvenli ve tercih edilen bir web sayfasındasınız!

BAYAN Öğrenciler İçin Part-Time İş

Sitemizde iş verenler genellikle öğrenciler için part-time iş olarak Fuar Hostesliği, Stand Hostesliği, Modellik, El Mankenliği – El modelliği, Ayak Mankenliği – Ayak Modelliği, Yüz Modelliği gibi ilanlar vermektedir. Bu işler genellikle öğrenciler için part-time çalışmak isteyenler için uygundur. Ücret işin durumuna göre ve işverene bağlı olmakla birlikte 200 TL – 400TL aralığındadır. Ajans işleri ya da günlük ajans işleri olarak sınıflandırılan bu kategorideki ilanlara; aktif ilanlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm aktif iş ilanları bu sayfadan duyurulmaktadır.

Fuar Hostesliği

Fuar hostesi fuarlarda ürün ve hizmet tanıtımı yaparak fuar süresi boyunca firmayı temsil eder. Otomobil fuarından yapı fuarına aklınıza gelebilecek her alanda fuarlar düzenlenmekte olup sürekli fuar hostesine ihtiyaç söz konusudur.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • İzmir Foto model
  İzmir Foto model
  Foto Model - (İZMİR) - 23/01/2022 İlanı verenle iletişime geç

  Bilgisayar Başında yada Tablet Çalışabilecek Bayan Çalışma Arkadaşı aramaktadır. ARANILAN NİTELİKLER; 18-29 yaş BAYAN olmalısınız, Diksiyonu düzgün ,prezantable, iş disiplinine sahip, karşısındaki kişiyi dinlemeyi bilen, yüksek maaş hedefleyen, Dış g...

 • MODEL BAŞVURU
  MODEL BAŞVURU
  Foto Model - (MUĞLA) - 23/01/2022 8000.00 ₺

  BAYAN: Görüntülü Sohbet Operatörü Aranıyor. Sohbet sitemize model alımları devam ediyor Ödemelerimiz haftalık!!! Yaş sınırımız 18-35 arasıdır. Türkiye’nin her yerinden evinden ve bilgisayarından çalışmak üzere bayan eleman alınacaktır. aylık güzel bi...