9000.00 ₺ YAZIŞARAK EVDEN PARA KAZANMA SEYHAN

Yayınlanma tarihi: 17/11/2020
 • Konum: Yeşilyurt Mah., SEYHAN, ADANA, Türkiye

EVDEN EK İŞ EK GELİR ARAYAN BAYANLAR YÜKSEK KAZANÇ HAFTALIK ÖDEME İŞ FIRSATI SİZLERİ BEKLİYOR .EVİNİZDEN SOHBET EDEREK ÇALIŞMANIN VERDİĞİ RAHATLIKTAN VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ...


Sizde Evinizde oturarak internet başında para kazanmak istiyorsanuz doğru yerdesiniz. Sitemizde görüntülü sohbet yapacak, iletişim beceresine sahip, düzeyli, sosyal yönü güçlü olan bayan arkadaşlar arıyoruz.

Evinizden çalışarak her hafta yaklaşık 1500-2000 TL arası ek gelir edinebilirsiniz. PART-TIME yada FULL TIME çalışabilirsiniz. GECE veya GÜNDÜZ, çalışma saatleri herşey size ilişkin.

yani kısacası kendi işinizin kendi patronusunuz.. *toplumsal yönü kuvvetli yazışma becerisine sahip konuşmayı seven

*öğrenci ,evhanımı,ek iş arayan,çalışmıyorum evde para kazanmak isterim diyen 18 yaş üstü Bayansanız herhangi başka bir şart aramaksızın Ücretlerimiz haftalık olarak ödenmektedir.


Her Pazartesi ödemeleriniz herhangi bir banka farketmeksizin ister size ait olsun ister tanıdığınız, güvendiğiniz birisine ait olsun hiç farketmez ödemeniz belirttiğiniz banka hesabına yapılır.


zaten size bu hesap sahibi siz misiniz diye sorulmaz Kişiler bilgilerinizi istemiyoruz., önemli olan hak ettiğiniz kazancın size sağlıklı olarak yetişmesidır.


Size ait bilgiler muhasebede gizlenir asla bilinmez. Gizlilik ve ilke bizim için önemlidir. Ödemelerinizde bir sıkıntı hiç yaşanmayacağını temin ediyoruz.


yıllardır süre gelen bu sektörde ilk adımı atan site olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çalışma azimli tüm kadınları sitemize bekliyoruz.

biz çalışmaya gerçekten ihtiyacı olan ekibimize katılıp bizimle devam edecek yol arkaşları arıyoruz.


SINIRSIZ İNTERNET’i ve BİLGİSAYARI olan bayanlar deneyİN EVİNİZDEN ÇALIŞMANIN VERDİĞİ RAHATLIKTAN hiç VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ.....


görüntülü sohbet Operatörlügü İçin..


Siz de güvenli sitemize katılmak istiyorsanız bize kontakt bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz İstediğiniz zaman kontakt kurabilirsiniz...


BAŞVURU KAYIT VE İLETİŞİM İÇİNWHATSAPP: 0537 748 9198


SKYPE : evdenpara veya ekgelir2015@outlook.com


Çalışma Şekli : Full Time

Job details

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Sohbet Operatörü Bayanlar Aranıyor
  Sohbet Operatörü Bayanlar Aranıyor
  sohbet et kazan - BAYINDIR (İZMİR) - 11/06/2020 9000.00 ₺

  BAYAN ÖĞRENCİLERE EVDEN EKİŞ EK GELİR PARA KAZANMA FIRSATI.... EVDEN EK İŞ EK GELİR ARAYAN bayanlar YÜKSEK KAZANÇ HAFTALIK ÖDEME İŞ FIRSATI SİZLERİ BEKLİYOR EVİNİZDEN sohbet EDEREK ÇALIŞMANIN VERDİĞİ RAHATLIKTAN VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ... TÜRKİYE’nin en ...

 • Bayan Eleman Alınacak.. Günlük 400-500 TL Ücretle
  Bayan Eleman Alınacak.. Günlük 400-500 TL Ücretle
  sohbet et kazan - - 12/03/2020 7000.00 ₺

  Artık Evden çalışarak kazanma dönemi başladı. Size Evinizden ürün tanıtmadan, marketing yapmadan para kazanma öneri ediyoruz. arkadaşlarınızla, dostlarınızla yaptığınız chat'leri bizim sobet odalarımızda yapın. Hem hoşça zaman geçirin bununla beraber...