9000.00 ₺ BAYANLARA İŞ KAMERALI SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR AYDA 9000 TL

Yayınlanma tarihi: 05/02/2021
 • Konum: MARDİN, Türkiye

AVRUPA'NIN LİDER GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖR PLATFORMU ARTIK TÜRKİYE'DE

Biz Kimiz?

1999 yılından beri Avrupa merkezli olarak, avrupa’nın 11 ülkesinde bilişim ve telekomüniskasyon sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, 300 kişinin üzerinde çalışan insan gücü istihdam etmektedir. Halkla İlişkiler, Multimedya, Call center hizmetleri, IPTV hizmetleri, İnternet Reklamcılığı, Digital Post Production, Reklam filmleri üretimi, hizmetlerini sunmakta.

Canlı Görüntülü Sohbet Operatörlüğü konusunda profosyönel çalışma şartları ve kadrosu ile hizmetlerine 11 ülkede devam etmektedir. Canlı Sohbet Operatör kadrosu 30000 kişiye ulaşan firmamız artık Türkiye’de aynı hizmet kalitesi ile görüntülü sohbet operatör hizmetlerine başlamaktadır.

Özel Fırsat:

Kurumsal firmamızın çatısı altında oluşturulacak operator kadrosunda yer almak isterseniz, kriterlere uygun ilk başvuruyu yapan 70 görüntülü sohbet operatörü için;

Operatör Adaylarında aranan kriterler:

Bilgisayar+Web Kamerası+İnternetiniz olması

19-40 yaş arasında olmanız

Düzgün fizikli ve bakımlı olmanız

İnsanlarla iletişiminizin ve sohbetinizin iyi olması

Ne Kadar Kazanabilirim?

Genel Oda Geliriniz+Özel Oda Geliriniz+Hediyelerden gelen kazançlarınız ile ayda 4500 TL ile 6000 TL arasında para kazanmak istiyorsanız, evden yüzünüzü göstermeden görüntülü sohbet ederek sitelerimiz üzerinden para kazanabilirsiniz. Firmamız tecrübeli veya tecrübesiz olsun operatörlerine uzman kadrosu ile her türlü görüntülüsohbetoperatörlüğü eğitimini vermektedir.

Ödemelerinizi Nasıl Alırsınız?

Kazancınız her hafta firmamıza bildirmiş olduğunuz banka hesabınıza her PAZARTESİ günü saat 22:30'a kadar otomatik olarak yatırılmaktadır.

Kazancınızı Nasıl Görürsünüz?

Sistemimiz size hangi üyeden ne kadar kazanç yaptığınızı saniye bazında size detaylı bir şekilde göstermektedir.

Arkadaşlarıma'da sizin firmanızla çalışmasını önerirsem ne kazanırım?

Siz sistemimize kazandırmış olduğunuz her operatör için önerdiğiniz kişinin yapmış oldugu özel oda saati başına 1 TL kazanırsınız. Böylece hem kendiniz çalışarak para kazanabilir hemde arkadaşlarınızın yapmış olduğu sürelerden para kazanabilirsiniz.

İletişim

SKYPE: evdenpara@hotmail.com veya ekgelir2015@outlook.com
NOT : İLANIMIZI TAKLİT EDEN FİRMALARDAN UZAK DURUNUZ.

Sohbet Sitemize Bayan, Görüntülü Sohbet Operatörü www.fastilan.com ,Bayanlara Evden ek gelir imkanı, BAYANLARA İŞ KAMERALI SOHBET OPERATÖRÜ, BİLGİSAYAR BAŞINDA PARA KAZANMAYA NEDERSİNİZ


Çalışma Şekli : Part Time ve Ek İş

Job details

Part time

Sohbet Sitemize Bayan, Görüntülü Sohbet Operatörü www.fastilan.com ,Bayanlara Evden ek gelir imkanı, BAYANLARA İŞ KAMERALI SOHBET OPERATÖRÜ, BİLGİSAYAR BAŞINDA PARA KAZANMAYA NEDERSİNİZ

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • ►GÖRÜNTÜLÜ SOHBET MODEL BAŞVURU
  ►GÖRÜNTÜLÜ SOHBET MODEL BAŞVURU
  ek iş ilanları - KADIKÖY (İSTANBUL) - 05/02/2021 7000.00 ₺

  ►Model Müracaat WHATSAPP : 0537 748 9198 Görüntülü Sohbet Operatörü olarak çalışmak isteyen ; Ev hanımı , öğrenci ya da ek iş yapmak isteyen bütün bayanlar... EN YÜKSEK saatlik ücret garantisi ile bizimle çalışmak için hemen iletişim kurabilirsiniz. ...