8000.00 ₺ GÖRÜNTÜLÜ KONUŞARAK PARA KAZANMA BAKIRKÖY

Yayınlanma tarihi: 05/02/2021
  • Konum: Kartaltepe Mah., BAKIRKÖY, İSTANBUL, Türkiye

Sizler de internetten görüntülü konuşarak para kazanma fırsatlarından yararlanmak istemez misiniz? Üstelik bunun için evinizden çıkmanıza hiç gerek yok. Kendi işinizin patronu olabileceğiniz ilanımızı incelemenizi öneriyoruz.
Evde çalışmak isteyen bayanlar için geliştirdiğimiz iş olanağı ile oturduğunuz yerden yüksek hasılatlar elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sitemize üye olmak ve kameralı bir bilgisayara sahip olmaktır.
Sitemize üye olduktan sonra kendi çalışma saatlerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Sizleri hiçbir şey için zorlamıyoruz ve istediğiniz gün izin yapmanızı sağlıyoruz. Haftalık olarak 500 TL ile 1500 TL arasında para kazanmaya ne dersiniz? Sizlere sunduğumuz görüntülü konuşarak para kazanma fırsatları ile artık para kazanmak çok kolay.
Haftalık aksamayan ödemelerimiz ile ailenize destek olabilir, okul masraflarınızı karşılayabilir ya da hayalini kurduğunuz lüks yaşamı yaşayabilirsiniz. görüntülü sohbet operatörü olmak isteyen tüm kadınlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunan sitemize üye olarak ekibimizin arasına sizlerde dâhil olabilirsiniz. Son dönemlerde çok ciddi alaka bulan ve internetteki zamanınızı paraya çeviren görüntülü sohbet operatörlüğü işine başvurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
e-mail contack : Skype ekgelir2015 veya ekgelir2015@outlook.com
whatsapp : 0537 748 91 98
Gmail : ekgelir2015@gmail.com


Çalışma Şekli : Serbest Çalışma (Freelance)

Job details

Paylaş

Yararlı bilgi

  • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
  • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
  • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
  • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.